Bizler Ne Yapıyoruz

Biz Kimiz ?

Yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine üst düzeyde hizmet veren firmamız "Sac İşleme" sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Esnek, yenilikçi ve başarı odaklı yönetim anlayışının getirmiş olduğu avantajları kullanarak, kurumsal yapısını gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran firmamız, doğru zamanlarda gerçekleştirmiş olduğu doğru yatırımlarla, sektörünün en çok tanınan ve takdir edilen şirketleri arasında yerini almıştır.

 

İstanbul'un Dudullu OSB Mahallesi DES  Sanayi  Bölgesinde yer alan firmamız  üretim alanıyla, İstanbul ve çevre illeri yoğunlukta olmak üzere Türkiye'nin  birçok noktasından gelen üretim taleplerini değerlendirerek müşterilerine çözüm sunmaktadır.

CNC olarak Lazer Kesim, Punch Kesim, Abkant Büküm, Profil Bükme, Silindir Büküm, Gaz Altı ve Punto Kaynakları, TIG/MIG Kaynakları, Profil Kesimleri, Perfore Sac İmalatı, Giyotin kesim, Montaj ve birçok diğer sac işleme operasyonlarıyla müşterilerinin taleplerini tek bir noktada karşılayabilecek pozisyonda yer almaktadır.

 

Mevcut müşteri portföyü üzerinde yapılan inceleme neticesinde yoğun olarak Makine Gövdeleri, Makine Parçaları, Asansör, Endüstriyel Mutfak Kabinleri, İnşaat Ürünleri, Otomotiv, Havalandırma Kanalları, Rack Kabin ve Kasalar, Metal Raflar, Endüstriyel Aletler, Tüketici Ürünleri sektörlerinde bulunan müşterilere hizmet verildiği tespit edilmiştir.

 

Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu yüksek tecrübeler neticesinde müşterilerinin beklentilerini doğru değerlendirerek, hizmet anlayışı yapısını müşteri talepleri merkezine oturtan şirketimiz, beklentisi üst düzey olan müşterilerimize yönelik kalite ve hizmet anlayışıyla fark yaratmaya devam etmiştir.

 

Bugün gelinen noktada ise, sektörün eksikliklerini fark yaratma vizyonuyla değerlendiren EforLazer, alanında hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Başarısını müşterilerinin başarısına bağlayan bir şirket olarak, yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı hizmet gibi bir arada sunulması tecrübe ve yetenek isteyen beklentilerinizin karşılanması için her gün daha çok çalışan EforLazer ailesi, sizlerle iş yapmaktan büyük bir keyif duyar.

Kalite

 

Bizlere verdiğiniz sorumluluğun farkında olarak, kalite anlayışımızın üst segmentlere hitap ettiğini belirtmek isteriz. EforLazer olarak bugüne dek gerçekleştirdiğimiz projelerde "Kalite Kontrol" sürecine son derece önem verdik. Gelişen teknoloji ve uygulamaları takip ederek, üretim öncesinde, esnasında ve sonrasında oluşabilecek sorunları minimize edecek önlemler aldık.

 

Kalite Belgelerinin Yanı Sıra, İç Denetimler Oluşturarak Olası Hataları Yerinde Tespit Edip Müdahale Eden Ekibimiz Ve Bilgisayar Sistemleri İle Desteklenmiş Kalite Kontrol Süreçlerimizde, Sizlere Tamamen Talep Ettiğiniz Ürünleri Sunmayı Vaat Ediyoruz.

 

Verimliliği Ve Kaliteyi Aynı Anda Arttırabilmek Adına,Bugün Halen"Bundan Daha İyi Ne Yapabiliriz?" Sorularını Sormaya Devam Etmekteyiz.

 

Farkımızın Ortaya Çıktığı Nokta İse,Kalite Beklentilerinizi Fazlasıyla Karşılayabilecek Bir Hizmet Verdiğimiz Halde, Uygun Fiyatlar Talep Etmemizdir.Bu Konuda Son Derece Hassas Çalışan Satış Departmanımız,Müşterilemizin Maliyetlerini Minimize Etmek İçin Yoğun Çabalar Sarf Etmektedirler.Umarız ki Sizlerde Bir Gün Bu Hizmetin Avantajlarından Yararlanırsınız. Peki O Gün Neden Bu Gün Olmasın?

Sevkiyat

 

PAKETLEME VE SEVKİYAT

Kalite Standartlarımızın Gereğince Üretimi Gerçekleştirilmiş Olan Ürünlerimizin Paketleme Ve Sevkiyat İşlemleri Büyük Bir Özenle Gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Sunmak, Olası Hasar Ve Mağduriyetleri Minimize Etmek Adına Teslim Öncesinde Son Kontroller Yapılır Ve Paketleme İşlemine Geçilir.

 

Bu İşlem Esnasında Sevkiyatı Gerçekleştirilecek Olan Ürünlerin Ebat,Ağırlık Ve Hacim Gibi Değerleri Dikkate Alınarak En Uygun Paketleme İşlemi Yapılır.Daha Sonra Paketlenmiş Olan Ürünleriniz Etiketlenerek Sevkiyata Hazır Hale Getirilir.

 

Sevkiyat Sırasında Paketlerin Özelliklerine Göre Paketleme İşlemi Gerçekleştirilir.Yükleme Ve Boşaltma Esnasında Problem Yaşamamak Ve Bu Süreçleri Hızlandırmak Adına Kullanılan Paletleme İşlemi Özenli Bir Şekilde Uygulanır.Bununla Birliklte Ürünlerinizin UluslarArası Nakliyesi Esnasında Çıkan Problem Çıkmaması Adına Firmamızca "EURO PALETTE" Standartlarına Uygun Paletlemede Uygulanabilir.

 

 Lazer Kesim Metal İşleme Sac İşleme


Lazer Kesim Metal İşleme Sac İşleme Lazer Büküm abkant kaynaklı imalat cnc lazer lazer plazma punch des sanayi dudullu organize sanayi